O mně

Vojtěch Král, fotografie

„Kdo jsem?“, může se některý z návštěvníků mých stránek ptát. Krátká a lehce vyslovitelné otázka, však velice těžká odpověď. Nemohu sám sebe nijak rozumně objektivně popsat, aniž by tam byl cítit závan subjektivity. Mohu však napsat to, co jsem slyšel od jiných a co si myslím, že o sobě vím objektivně.

Jmenuji se Vojtěch Král a jsem mladý muž, který objevil kouzlo psaní a online marketingu. Jsem ženatý a mám 2 děti, krásnou dcerku Zuzanku a o 2 roky mladšího synka Michálka. Žiji spokojený rodinný život a rozhodně nechci patřit mezi ty typy, kteří si pořád na něco stěžují, jsou nespokojení, mrzutí atd. Ubírá to na zdraví a životě :-)

Něco málo k práci

Několik let pro mě byla hlavním zdrojem obživy informační technika (IT), pracoval jsem na pozici správce IT a počítačových sítí. Příležitostně stále vypomáhám a figuruji jako webmaster, ale to už spíše jen okrajově.

Primárním se pro mě před několika lety stal online marketing snad ve všech jeho podobách. Tzn. od PPC reklam, zbožáků typu Heuréka, Favi až po SEO.

Jsem OSVČ, freelancer. Pokud by jste měl někdo zájem o mé služby, určitě mě můžete kontaktovat a domluvili bychom se.

Pokud by někomu nevyhovovala komunikace přes e-mail, může se mi ozvat přímo na telefon. Mám ho v patičce stránky.

Rád píšu

Mým velkým koníčkem je psaní, resp. drobná literární tvorba. Nepíši si však „do šuplíku“, ale své texty se snažím publikovat na internetu.

Kdyby mi chtěl někdo něco napsat, třeba i námět na článek, můžete využít mé e-mailové adresy info@vojtechkral.cz. Děkuji :-)