JáZdroj: Vojtěch Král
“Kdo jsem?”, může se některý z návštěvníků mých stránek ptát. Krátká a lehce vyslovitelné otázka, však velice těžká odpověď. Nemohu sám sebe nijak rozumně objektivně popsat, aniž by tam byl cítit závan subjektivity. Mohu však napsat to, co jsem slyšel od jiných a co si myslím, že o sobě vím objektivně.

Jmenuji se Vojtěch Král, jsem mladý muž, zřejmě “věčný student”, který objevil kouzlo psaní a IT. Jsem ženatý, mám jednu krásnou dcerku Zuzanku a žiji spokojený rodinný život. Nechci patřit mezi ty typy, kteří si pořád na něco stěžují a jsou nespokojení… Ubírá to na zdraví a životě.

Dne 21.5.2015 se mi narodil druhý potomek, Michal. V současné době se těší dobrému zdraví i přízně okolí. Snad to vše vydrží a budeme se z něho moci radovat co nejdéle to půjde 🙂

Informační technika (IT) mě v současné době živí, pracují jako IT technik a správce sítě. Příležitostně vypomáhám jako webmaster, ale to je spíše jen takový koníček. Ale počítače mě baví snad ve všech podobách, to nemohu popřít.

Mým dalším velkým koníčkem je psaní, resp. drobná literární tvorba. Nepíši si však “do šuplíku”, to zcela výjimečně, ale své texty se snažím publikovat na internetu. Za tímto účelem vznikl web Český – Internet, který můžete svobodně navštívit, přečíst si některý z mých textů/článků, okomentovat ho atd. Těším se na Vaši návštěvu.

Kdyby mi náhodou chtěl někdo něco napsat, třeba i námět na článek, můžete využít mé e-mailové adresy info@vojtechkral.cz, děkuji.

Aktuálně:

  • ve čtvrtek dne 5.2.2015 jsem úspěšně složil Státní závěrečné zkoušky (SZZ) na titul Ing.

 

Práce:

  • v současné době pracuji jako administrativní pracovník, správce IT a marketingový specialista u eshopu SuperMobel.cz + související