Telefonát s paní z O2: když už ani „na shledanou“ nestačí
Dnes mi volala paní z O2 s obchodní nabídkou. Slušně jsem řekl, že nic nechci, o schůzku nemám zájem a rozloučil se. Jenže hovor pokračoval dál. Kdy se z obchodního hovoru stává obtěžování?