Spolupracuji s digitální agenturou Media Heroes s.r.o.

Společností i jednotlivců věnujících se online marketingu je velké množství. Těch kvalitních ale méně. Každopádně se mi naskytla příležitost spolupracovat s agenturou Media Heroes s.r.o. sídlící v nedaleké Litomyšli. Já nezaváhal a řekl své ano. Mám k tomu hned několik důvodů.

 

Mladý dynamický tým

Jednou z velkých výhod (alespoň pro mě) je tým mladých lidí, kteří se jsou do své práce opravdu zapáleni. Jsou to lidi, kteří své práci rozumí, zajímá je veškeré dění z oblasti online marketingu a není problém s nimi otevřeně mluvit.

Media Heroes, členové
Media Heroes, členové

 

Jakožto externě spolupracující osoba jsem měl nejdříve trochu obavy, jak mě přijmou, jaké vzniknou vazby mezi námi atd., ale mé obavy byly zcela zbytečné. Z osobního i pracovního hlediska vycházíme velice dobře.

 

Ve společnosti Media Heroes jsou profesionálové

Čas od času se setkám s prací jiných markeťáků a jejich „výplodů“. Když se tak stane, mnohdy nevěřícně kroutím hlavou, co za prasečiny jsou někteří schopni udělat a ještě si za to nechat zaplatit nekřesťanské peníze. Hrůza a děs!!

V případě Media Heroes se to však neděje. Každý zde svou práci zvládá a stojí si za ní. Já si také stojím za tou svou a jak mám již po několika měsících ověřeno, děláme ji dobře.

Media Heroes, superschopnosti
Media Heroes, superschopnosti

 

Od e-shopu po komplexní marketing

Samotný web společnosti se může zdát trochu „originálnější“, než jsou jiné obdobné povahy, ale určitě je to o zvyku. Já si také zvykl 🙂

A jaké že činnosti tito internetoví hrdinové nabízí? Od tvorby e-shopu na míru (mají vlastní řešení) až po veškeré online marketingové činnosti, mezi které patří správa PPC (AdWords, Sklik), zbožové porovnávače (Heuréka, Zboží.cz, FAVI, BIANO apod.), Facebook marketing a další.

 

Pokud si zde necháte dělat nějaké byť dílčí propagační činnosti a práce, je dost dobře možné, že se na jejich provádění budu podílet také já 🙂

Napsat komentář