Společností i jednotlivců věnujících se online marketingu je velké množství. Těch kvalitních ale méně. Každopádně se mi naskytla příležitost spolupracovat s agenturou Media Heroes s.r.o. sídlící v nedaleké Litomyšli. Já nezaváhal a řekl své ano. Mám k tomu hned několik důvodů.

 

Mladý dynamický tým

Jednou z velkých výhod (alespoň pro mě) je tým mladých lidí, kteří se jsou do své práce opravdu zapáleni. Jsou to lidi, kteří své práci rozumí, zajímá je veškeré dění z oblasti online marketingu a není problém s nimi otevřeně mluvit.

Media Heroes, členové

 

Jakožto externě spolupracující osoba jsem měl nejdříve trochu obavy, jak mě přijmou, jaké vzniknou vazby mezi námi atd., ale mé obavy byly zcela zbytečné. Z osobního i pracovního hlediska vycházíme velice dobře.

 

Ve společnosti Media Heroes jsou profesionálové

Čas od času se setkám s prací jiných markeťáků a jejich “výplodů”. Když se tak stane, mnohdy nevěřícně kroutím hlavou, co za prasečiny jsou někteří schopni udělat a ještě si za to nechat zaplatit nekřesťanské peníze. Hrůza a děs!!

V případě Media Heroes se to však neděje. Každý zde svou práci zvládá a stojí si za ní. Já si také stojím za tou svou a jak mám již po několika měsících ověřeno, děláme ji dobře.

Media Heroes, superschopnosti

 

Od e-shopu po komplexní marketing

Samotný web společnosti se může zdát trochu “originálnější”, než jsou jiné obdobné povahy, ale určitě je to o zvyku. Já si také zvykl 🙂

A jaké že činnosti tito internetoví hrdinové nabízí? Od tvorby e-shopu na míru (mají vlastní řešení) až po veškeré online marketingové činnosti, mezi které patří správa PPC (AdWords, Sklik), zbožové porovnávače (Heuréka, Zboží.cz, FAVI, BIANO apod.), Facebook marketing a další.

 

Pokud si zde necháte dělat nějaké byť dílčí propagační činnosti a práce, je dost dobře možné, že se na jejich provádění budu podílet také já 🙂

Spolupracuji s digitální agenturou Media Heroes s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *