Nový Doom Eternal už za 900 Kč, ušetřete

Na jaře příštího roku, konkrétně dne 20.3.2020, má vyjít dlouho očekávaný herní titul Doom Eternal společnosti Bethesda. Po komerčním i hráčském úspěchu předchozí verze Doom (2016) si takovouto událost nemohou nechat obchodníci ujít, a je to vidět na cenách. Ale kdo chce ušetřit desítky procent ceny, ať pokračuje ve čtení.

DOOM ETERNAL,logo
DOOM ETERNAL,logo

 

Nejlevněji na Heuréce? Ale kdepak

Zbožový srovnávač Heuréka je fajn, pokud chcete porovnávat ceny jednotlivých titulů a získávat recenze obchodníků. Prodává se tam téměř vše, počítačové hry v digitální distribuci (stažení přes internet) nevyjímaje. Prodejci ceny na Heuréce sledují, sledují i ceny konkurence a snaží se být lepší, levnější.

Spousta herních titulů se zde dá sehnat za skutečně nízké ceny. Také jsem si jich takto několik našel a zakoupil.

Doom Eternal na Heuréce
Doom Eternal na Heuréce

 

Jak je ale vidět z výše uvedeného snímku Doom Eternal na Heuréce nepatří mezi levné tituly a že by zde byl nějaký prodejce výrazně levnější se také nedá říct. Prostě si drží stejné ceny a nemusí mít uzavřenou kartelovou dohodu. Počítají s tím, že si ho přijdou lidi na koupit na Heuréku.

 

Teď ten za 9 stovek

Pokud trochu probrouzdáte internet, zjistíte, že se dá mimo CZ shopy sehnat levněji. Každopádně něž člověk pošle tisícovku do zahraničí a ještě k tomu za hru v digitální distribuci, měl by to dobře zvážit, aby nenaletěl. Já však šel najisto k CDKeys.com, kde je Doom Eternal za 894 Kč. Cena je k dnešnímu a jedná se o aktuální přepočet na CZK (přeci jen jsme v zahraničním e-shopu).

Doom Eternal na CDKeys.com
Doom Eternal na CDKeys.com

 

Podezřelá cena? Funkčnost zaručena

E-shop CDKeys.com není nový či neprověřený, naopak. Má za sebou 20 let působení a obrovský počet prodaných titulů. Proto je schopen dosahovat takto nízkých prodejních cen. S e-shopem mám praktické zkušenosti a jedině pozitivní!

Ve svém portfoliu nemá zdaleka všechny hry, ale ty co má, má za opravdu dobré ceny. Většinou se jedná o ty novější a herní mainstream.

 

Například pokud poptáváte rošířenou verzi Doom Eternal Deluxe Edition, na CDKEys.com ho pořídíte už za 14 stovek. Na Heuréce a jiných e-shopech stojí přes 2 tisíce Kč, takže ušetříte necelou tisícikorunu!

 

Hra se aktivuje přímo v účtu Bethesda (pokud nemáte, můžete si ho založit zdarma). Pro platbu doporučuji použít PayPal účet, který si založíte zdarma (pokud ho ještě nemáte) a k němu lze bez problémů připojit platební kartu. Nemusíte tak mít na PayPal žádné peníze, vše si bude brát z připojené platební karty.

 

Odkazy pro levný nákup Doom Eternal

Na samotný závěr přidávám 2 přímé odkazy pro koupi hry (včetně Deluxe Edition):

Napsat komentář