Na jaře příštího roku, konkrétně dne 20.3.2020, má vyjít dlouho očekávaný herní titul Doom Eternal společnosti Bethesda. Po komerčním i hráčském úspěchu předchozí verze Doom (2016) si takovouto událost nemohou nechat obchodníci ujít, a je to vidět na cenách. Ale kdo chce ušetřit desítky procent ceny, ať pokračuje ve čtení.

 

Nejlevněji na Heuréce? Ale kdepak

Zbožový srovnávač Heuréka je fajn, pokud chcete porovnávat ceny jednotlivých titulů a získávat recenze obchodníků. Prodává se tam téměř vše, počítačové hry v digitální distribuci (stažení přes internet) nevyjímaje. Prodejci ceny na Heuréce sledují, sledují i ceny konkurence a snaží se být lepší, levnější.

Spousta herních titulů se zde dá sehnat za skutečně nízké ceny. Také jsem si jich takto několik našel a zakoupil.

Doom Eternal na Heuréce
Doom Eternal na Heuréce

 

Jak je ale vidět z výše uvedeného snímku Doom Eternal na Heuréce nepatří mezi levné tituly a že by zde byl nějaký prodejce výrazně levnější se také nedá říct. Prostě si drží stejné ceny a nemusí mít uzavřenou kartelovou dohodu. Počítají s tím, že si ho přijdou lidi na koupit na Heuréku.

 

Teď ten za 9 stovek

Pokud trochu probrouzdáte internet, zjistíte, že se dá mimo CZ shopy sehnat levněji. Každopádně něž člověk pošle tisícovku do zahraničí a ještě k tomu za hru v digitální distribuci, měl by to dobře zvážit, aby nenaletěl. Já však šel najisto k CDKeys.com, kde je Doom Eternal za 894 Kč. Cena je k dnešnímu a jedná se o aktuální přepočet na CZK (přeci jen jsme v zahraničním e-shopu).

Doom Eternal na CDKeys.com
Doom Eternal na CDKeys.com

 

Podezřelá cena? Funkčnost zaručena

E-shop CDKeys.com není nový či neprověřený, naopak. Má za sebou 20 let působení a obrovský počet prodaných titulů. Proto je schopen dosahovat takto nízkých prodejních cen. S e-shopem mám praktické zkušenosti a jedině pozitivní!

Ve svém portfoliu nemá zdaleka všechny hry, ale ty co má, má za opravdu dobré ceny. Většinou se jedná o ty novější a herní mainstream.

 

Například pokud poptáváte rošířenou verzi Doom Eternal Deluxe Edition, na CDKEys.com ho pořídíte už za 14 stovek. Na Heuréce a jiných e-shopech stojí přes 2 tisíce Kč, takže ušetříte necelou tisícikorunu!

 

Hra se aktivuje přímo v účtu Bethesda (pokud nemáte, můžete si ho založit zdarma). Pro platbu doporučuji použít PayPal účet, který si založíte zdarma (pokud ho ještě nemáte) a k němu lze bez problémů připojit platební kartu. Nemusíte tak mít na PayPal žádné peníze, vše si bude brát z připojené platební karty.

 

Odkazy pro levný nákup Doom Eternal

Na samotný závěr přidávám 2 přímé odkazy pro koupi hry (včetně Deluxe Edition):

Nový Doom Eternal už za 900 Kč, ušetřete

Zdroje obrázků:

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *