Marketingové služby pro vás, freelancer Vojtěch Král

Potřebujete navýšit prodeje? Potřebujete řešit online marketing? Jestli je pro vás důležitá kvalitně odvedená práce, nemusíte za ni platit majlant. Moje marketingové služby jsou na vysoké úrovni a garantuji skutečně nízkou cenu. Mí klienti neodcházejí, naopak jsou natolik spokojení, že přivádí další.

Proč je tolik agentur?

Marketingových agentur a markeťáků je spousta. Uživí se, protože v dnešní tržní době a při počtu více než 50 tisíc e-shopů na území České republiky, se bez marketingu jen těžko shání dostatečná klientela. Téměř každý produkt má své prodejce a trh je velice nasycený. Každý další e-shop ,snažící se prodávat již prodávané zboží, to má těžké a marketing rozhoduje!

Reklamní společnosti to moc dobře vědí, a proto se nebojí říct si o nemalé peníze. Obchody skutečně chtějí prodávat, takže se s vidinou zisku nebojí tyto vysoké částky platit. Alespoň ze začátku.

Nabízené služby

Ikona sociálních sítí, sdílení

Sociální sítě

Online marketing se na sociální síti
Facebooku těší velké oblibě a má výsledky.
Ovládněme spolu tento přínosný ziskový kanál.

Ikona stoupajícího grafu

SEO

SEO nejsou jen líbivé a čtivé texty, ale je to také mnoho technických úskalí a specifikací.
Ve všech těchto oblastech mám zkušenosti, neváhejte se mi proto ozvat.

Ikona rostoucích peněz

PPC

Asi nejběžnější forma online marketingu, kdy platíte za získané prokliky.
Kompletně spravuji kanály Google Ads a Seznam Sklik.

Ikona komunikačního okna

Konzultace

Bez pravidelných konzultací snad ani není možné marketing efektivně provozovat.
Komunikace se mnou je vždy přímo a na rovinu.

Ikona okna s obrázkem

Web Design​

V rámci marketingu se také věnuji web designu a tvorbě internetových stránek podle aktuálních standardů.

Ikona okna s textovým obsahem

Obsahový Marketing

Píši PR články, čtivé texty a další textový obsah pro podporu online marketingu.
Taktéž vytvářím bannery a obsahové kampaně.

Ikona kouzelné hůlky

Grafický Design

Pro obsahový marketing a webové stránky připravuji designy a grafické podklady.
Pracuji s rastrovou i vektorovou grafikou.

Okno s vyhledávací lupou

Průzkum

Pro úspěšný marketing jsou potřebná data. Pracuji s nástroji typu Collabim a Google Analytics pro své další činnosti a reportování.

Ikona žárovky

Strategie

Ať už je vaše strategie jakákoliv (získání více objednávek, větší návštěvnost, expanze na trhu, budování značky atd.), se mnou vždy můžete počítat.

Přesvědčte se sami

Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář, který zvládne každý do jedné minuty. Následně vás už telefonicky oslovím, zodpovím všechny vaše dotazy a navrhnu další postup.

U mě rozhodně nebudete mluvit s obchodním zástupcem, telefonistkou nebo podatelnou. Po zavolání na číslo (+420) 779 990 334 mluvíte přímo se mnou. Nechci mít zbytečné náklady kolem, o které bych musel navýšit svoji práci vám. Vám jde bezpochyby o výkony a výsledky, já jsem na tom stejně.

Marketing spolu zvládneme

Spousta společností a obchodníků si mylně myslí, že je propagace jejich projektu komplikovaná, že na to musí být celý specializovaný tým. Velice rád je vyvedu z omylu, když jim na výsledcích ukážu, co všechno dovede šikovný freelancer s víc než 10 roky praxe. Opravím výstupní XML soubory, dám do pořádku všechny marketingové kanály, navýším návštěvnost, počet konverzí a prodejů.

Jsem plátcem DPH a všechnu práci pečlivě eviduji. Po skončení měsíce ode mě dostanete rozpis prací včetně časového rozlišení, abyste měli jasnou představu, kolik času jsem u jakého kanálu strávil. Veškerou činnost dělám transparentně a nemám problém vás během své činnosti zasvětit do marketingových prací. Klientů si vážím a nejsou pro mě jen položkou!