Marketingové služby pro vás, freelancer Vojtěch Král

Potřebujete navýšit prodeje? Potřebujete řešit online marketing? Jestli je pro vás důležitá kvalitně odvedená práce, nemusíte za ni platit majlant. Moje marketingové služby jsou na vysoké úrovni a garantuji skutečně nízkou cenu. Mí klienti neodcházejí, naopak jsou natolik spokojení, že přivádí další.

Proč je tolik agentur?

Marketingových agentur a markeťáků je spousta. Uživí se, protože v dnešní tržní době a při počtu více než 46 tisíc e-shopů na území České republiky, se bez marketingu jen těžko shání dostatečná klientela. Téměř každý produkt má své prodejce a trh je velice nasycený. Každý další e-shop ,snažící se prodávat již prodávané zboží, to má těžké a marketing rozhoduje!

Reklamní společnosti to moc dobře vědí, a proto se nebojí říct si o nemalé peníze. Obchody skutečně chtějí prodávat, takže se s vidinou zisku nebojí tyto vysoké částky platit. Alespoň ze začátku.

Nejlepší poměr cena/kvalita

Marketingu se aktivně věnuji již od roku 2009, takže rozhodně mám co nabídnout, přičemž mám zvládnuté snad všechny on-line formy: PPC, zbožové srovnávače, sociální sítě, obsahovou reklamu, SEO atd. Poskytuji tedy kompletní služby online marketingu, které váš e-shop potřebuje, ať je jakkoliv velký. Neomezuji se pouze na velké, jako spousta freelancerů či agentur, které mají režijní a další náklady, které musí uhradit a vám tak navyšují cenu.

Díky tomu si dovoluji říct, že mám nejlepší poměr cena/kvalita, nebo se o něj alespoň snažím. Myslím si, že to může potvrdit kdokoli mých referencí, které postupně přibývají.

Stoupající graf
Stoupající graf vašich objednávek a úspěšnosti

Přesvědčte se sami

Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář, který zvládne každý do jedné minuty. Následně vás už telefonicky oslovím, zodpovím všechny vaše dotazy a navrhnu další postup.

U mě rozhodně nebudete mluvit s obchodním zástupcem, telefonistkou nebo podatelnou. Po zavolání na +420 779 990 334 mluvíte přímo se mnou. Nechci mít zbytečné náklady kolem, o které bych musel navýšit svoji práci vám. Vám jde bezpochyby o výkony a výsledky, já jsem na tom stejně.

Marketing spolu zvládneme

Spousta společností a obchodníků si mylně myslí, že je propagace jejich projektu komplikovaná, že na to musí být celý specializovaný tým. Velice rád je vyvedu z omylu, když jim na výsledcích ukážu, co všechno dovede šikovný freelancer s víc než 10 roky praxe. Opravím výstupní XML soubory, dám do pořádku všechny marketingové kanály, navýším návštěvnost, počet konverzí a prodejů.

Jsem plátcem DPH a všechnu práci pečlivě eviduji. Po skončení měsíce ode mě dostanete rozpis prací včetně časového rozlišení, abyste měli jasnou představu, kolik času jsem u jakého kanálu strávil. Veškerou činnost dělám transparentně a nemám problém vás během své činnosti zasvětit do marketingových prací. Klientů si vážím a nejsou pro mě jen položkou!