Marketing, freelancer Vojtěch Král

Ahoj, jmenuju se Vojtěch Král a přes 10 let se pohybuju a pracuju v oblasti online marketingu. Začínal jsem na plnění e-shopů, přičemž jsem byl i vedoucím týmu „plničů“.

Pak jsem získal možnost online marketingu, u čehož už jsem zůstal a propracoval se až na seniorní pozici. Absolvoval jsem řadu školení a certifikací například od Google Ads, Seznamu, Mergada a dalších.

Mergado - zlatý certifikovaný partner
Mergado – zlatý certifikovaný partner

Nyní se plně věnuju online marketingu a spolupracuju s některými marketingovými agenturami, ale pro klienty doporučuju přímou spolupráci se mnou, protože jsem tak prostě levnější.

Portfolio marketingových služeb

V mém portfoliu naleznete v první řadě PPC kanály:

Samostatnou kapitolou jsou sociální sítě:

Dále to jsou oblíbené zbožové srovnávače:

Správu XML feedů realizuju pomocí online nástrojů:

SEO a copywriting patří mezi mé další činnosti. K tomu využívám nástroje:

Hromadné rozesílání newsletterů, e-mailing realizuju skrze nástroj ECOMAIL.

Webová analytika

Měření, vyhodnocování, reportování a optimalizace jsou činnosti, bez kterých není možné online marketing efektivně dělat. Především ten výkonnostní.

Nejvhodnější je k tomu Google Analytics (GA4), ale i přímé měření z jednotlivých kanálů nebo jiné analytické nástroje mají co do sebe.

Konzultace a správný plán jsou základ

Pokud přijdu k již běžícímu projektu, snažím se z něj dostat co nejlepší výkon. Zanalyzuju aktuální stav a podle zkušeností a možností nastavím vše potřebné k dosažení cíle klienta.

Pokud je projekt teprve v začátku nebo se připravuje, rád poskytnu konzultace a poradím, jaký marketingový mix by měl být nejvhodnější.

Dokážu také ušetřit nemalé náklady při pomoci s výběrem správného e-shopového nebo webového řešení, realizacemi grafických prací atd. Zvláště u menších projektů se dají tímto způsobem ušetřit tisíce Kč každý měsíc.