Májová koťátka v červenci k odběru

Příroda dokáže mnohdy příjemně překvapit. U nás to ale bylo očekávané překvapení, když se okolo sousedovic kočky na pravidelné návštěvě u nás začali ochomýtat dva cizí kocouři. Výsledkem jsou dvě krásná májová koťátka, která budou v červenci k odběru. Chcete je?

 

Přírodě jde všechno

Když si vzpomenu, jak krátkou chvíli se kocouři “starali” o onu sousedovic kočku, a znám manžele, kteří prostě ne a ne mít dítě, je to trochu nefér. Ale tak už to prostě ve světě chodí a já bych rozhodně neměnil 🙂

 

Koťátka budou k odběru v červenci

Pokud jste někdo z okresu Ústí nad Orlicí (Pardubický kraj), ještě lépe z lokality Vysoké Mýto, máte možnost se přihlásit o 2 krásná májová koťátka, která budou v červenci k odběru. Samozřejmě zdarma, ale do dobrých rukou.

naše májová koťátka

Podle všeho by se mělo jednat o kocourka a kočičku a mají se moc čile k světu. Narodili se v naší psí boudě (psa má u sebe děda) a kočičí máma k nám má takovou důvěru, že nám je dokonce přinesla ukázat, pochlubit se.

Dopoledne přinesla první koťátko a odpoledne přinesla druhé. Bylo to od ní moc hezké gesto a projev důvěry. Zvláště, když máme 2 malé děti, které byli z kočičích miminek naprosto unesené a pořádně si je pomuchlali 🙂

Zdroje obrázků:

  • naše májová koťátka: Vojtěch Král

Napsat komentář