Ceník

Jsem plátcem DPH, OSVČ. Nemusím platit komerční prostory, sekretářku a další zaměstnance, avšak průběžně absolvuju placená školení, neustále se vzdělávám a nemálo času trávím praktickou přípravou nových metod a postupů v marketingu a copywritingu. To vše zabírá spoustu času a také stojí peníze.

Nemám ceník prací, protože každý klient je individuální a je potřeba provádět individuální činnosti. Jsem však schopen měřit strávený čas, přičemž nejmenší zúčtovací jednotku uvádím 30 minut.

Nemusíte tak mít strach, že nad nějakým relativně jednoduchým úkolem strávím 15 minut a budu si účtovat celou hodinu. To skutečně ne!

Akvizice nových klientů

Vyhledávání a akvizice nových klientů není snadná a konkurence je velká. Jakožto freelancer nemám obchodní oddělení, které by mi shánělo klienty, takže si musím vše řešit sám.

Mám radost, že mi klienti dělají dobré reference. Za to jim děkuji. V kombinaci s dobře odvedenými pracemi získávám na oblibě a noví klienti čas od času přichází sami. Díky tomu jsem stále schopen poskytovat kvalitní marketingové služby za bezkonkurenční ceny v porovnání s marketingovými agenturami.

Stačí mě kontaktovat (kontaktní údaje najdete v patičce webu), přičemž si můžeme popovídat o vašem byznys plánu a co bych pro vás mohl udělat, aby vše šlapalo lépe.