Moje psaní aneb bude se zase psát

Datum poslední úpravy:

Štítky: literární tvorba | psaní | redaktor

PeroVčera večer jsem byl opětovně osloven šéfredaktorem e-zinu SWMAg.cz, jestli bych se nechtěl vrátit k rozběhlé redaktorské činnosti. Já po dokončení studií nemám žádné (snad) významné zábrany, takže jsem svůj návrat potvrdil. Psaní mě baví.

S nejvyšší pravděpodobností se internetový magazín SWMag.cz bude opět hemžit mými články, takže kdo bude chtít a mít zájem si přečíst nějaký ten informativně-PR vytvořený text z prostředí internetu, počítačů apod., určitě bude mít možnost.
Nevylučuji také to, že pokud mi tam vyjde něco skutečně zajímavého, rád se o některé informace podílím i na svém blogu zde.

Psal jsem již dříve

Psaní je mým koníčkem a mohu říct, že jsem na internet psal a publikoval už dříve. Vlastně prvním portálem, který mi dal tu možnost se písemně projevit, byla Slunečnice. Postupně jsem získával zkušenosti, zdokonaloval se a psal pro více portálů. Moje prvotiny na převážně SW témata si můžete přečíst u Slunečnice právě ZDE.

Někdy to byla jen „nárazovka“, ale i to pro mě bylo přínosem.

Co umělecké psaní?

Umělecké tvorbě se nebráním, fantazii mám, ale ten čas… Mé první „umělecké“ dílo byl 11-stránková slohová práce na střední škole (žánr VYPRÁVĚNÍ). Dílo se mi, podle paní učitelky, povedlo natolik, že jsem ho musel ve třídě povinně číst. Ale to už je skutečně dávná historie.

Od té doby jsem se ještě o pár děl pokusil a vydal na nejmenovaném portálu věnované právě takové svobodné tvorbě. Neumístili se nejhůře, ale posledních pár let už na to skutečně nemám čas. To víte: práce, domácnost, bydlení, zahrada atd. Ale možná, kdybych dostal ten správný impulz, nějakou tu povídku bych zase dal dohromady.

Napsat komentář

Reklama