Květináče z bot? Originální nápad

Datum poslední úpravy:

Štítky: květináče z bot

Máte doma boty, které jsou prošlapané, poničené a k nošení naprosto nevhodné, prostě k vyhození? Na popelnici mají ještě čas. Místo toho si z nich udělejte jednoduché a stylové květináče, které neurazí. Na venkovní použití jsou takové květináče z bot opravdu ideální.

 

Když jsem navštívil místní penzion

Nedávno jsem byl se svými ratolestmi v nedalekém ubytovacím a rekreačním zařízení Penzion Jangelec. Ne, skutečně se sem nejezdím schovávat a za jídlem, ale děti zde mají rády místní malé dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a dalšími prvky jejich radovánek.

Jak jsem tak měl čas, podíval jsem se, co tam kolem mají za staré a vyřazené stroje (obraceče na seno). V tom jsem si všiml dvou bod, ze kterých čouhaly květiny.

květináče z bot
květináče z bot

 

Květináče z bot jako ozdoba?

V tom okamžiku mi to přišlo jako dobrý nápad, protože je to využití staré a nevhodné obuvi, které by jinak skončilo v popelnici či jiné odpadové nádobě. Tahle se našlo další využití, další externalita.

Jako ozdoba bych to ale moc nepoužíval, protože si těžko někdo udělá květináče z nových pěkných bot, a ty staré? Ty už musí být dost špatné na to, aby je někdo permanentně vyhodil. A to už ozdobou nebude.

 

Celkově však květináče z bot hodnotím kladně. Jde hlavně o nápad, který tady byl.

Máte doma také něco takového „originálního“, s čím by jste se chtěli pochlubit?

Reklama

Napsat komentář

Reklama